הפרויקטים של ליגרף

החותמות שמגיעות הכי רחוק שאפשר

אנחנו בליגרף מכוונים הכי גבוה שאפשר.

לפני שנה המריא האסטרונאוט הישראלי השני לחלל והראשון לתחנת החלל הבין-לאומית, איתן סטיבה. האירוע צוין על-ידי חותמות מיוחדות שהוכנו בליגרף ונלקחו ע”י סטיבה לחלל. אחת החותמות נותרה בתחנת החלל הבינלאומית.

הטסת חותמות לחלל

בשנה שעברה איתן סטיבה טס לחלל במסגרת פרויקט רקיע. כדי להנציח את האירוע הכינו בליגרף סדרת חותמות שנועדו ללוות את סטיבה במסעו.

חותמות אלו עוצבו בקפידה בטכנולוגיה מתקדמת ותוכננו לעמוד בתנאי החלל הקיצוניים. הן הועלו על החללית ששוגרה לתחנת החלל הבינלאומית.

בעוד סטיבה חזר מאז לכדור הארץ, אחת החותמות נותרה בתחנת החל הבינלאומית ומשמשת עדות לתרומתה של ישראל לחקר החלל. החותמת משמשת כסמל למחויבותה של מדינת ישראל לקידום המחקר המדעי מעבר לגבולות כדור הארץ.

שיתוף הפעולה בין חברת ליגרף לבין פרויקט רקיע במסגרתו שוגר סטיבה לחלל, מעיד על מקצועיות, איכות, עבודה בסטנדרטים גבוהים וצוות מיומן ומקצועי שעמד לרשות הפרויקט וכן על חזון ושאיפה להגיע בכל פעם לגבהים חדשים.

ייצור חותמות עבור פרויקט רקיע

חברת ליגרף שייצרה את החותמות הביעה בכך את גאוותה על הפרויקט המדעי ועל הבחירה בה לייצר מוצר המיועד לחלל. החברה רואה בכך הכרה בטכנולוגיה החדשנית שלה ובמחויבותה ליצור חותמות איכותיות לכל מטרה. בכך מכוונת החברה גבוה ומציבה את שאיפותיה מעל הכוכבים.

ייצור חותמות נעשה בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית ועצם הטסת החותמות לחלל מעידה על זכות גדולה. מסען של חותמות ליגרף מסמן רגע משמעותי עבור בית הדפוס המיוחד הזה ועדות להישגיה של המדינה בחקר החלל.

ככל שהעולם ממשיך למתוח את גבולות המחקר המדעי, ברור שישראל ממלאת תפקיד חשוב בעיצוב העתיד במסע האנושות לחלל.

סטיבה טען כי תמיד הוקסם מהחלל ומההישגים המדהימים של הנדסה וחדשנות הנדרשים לחקור אותו. “כאשר הגיעה ההזדמנות לעשות משהו ייחודי ובלתי נשכח, ידעתי שאני חייב ללכת על זה”. כך גם לגבי שליחת החותמות לחלל.

כדי לשגר את החותמות לחלל באמצעות איתן סטיבה, הצוות בליגרף עבד בשיתוף פעולה הדוק עם פרויקט רקיע, במסגרתו הוכנה סדרת עבודות אמנות חדשות בתנאי תת-כבידה. תוכננו חותמות בהתאמה אישית ובתנאים מיוחדים שיחזיקו אותן בבטחה ויגנו עליהן מפני טמפרטורות ולחצים קיצוניים של השיגור והשהיה בחלל.

משימת רקיע

ב-8.4.22 שוגר איתן סטיבה מבסיס נאסא בפלורידה לחלל. כמה דקות לאחר השיגור, טיל פלקון 9, עליו הוצבה הקפסולה בה ישב, נותק בהצלחה. המסע לתחנת החלל המשך כיממה ומשימתו של סטיבה, שנקראה משימת רקיע, נערכה כעשרה ימים במהלכם ערך ניסויים מטעם מדענים, יזמים וחוקרים ישראלים.

אלו ניסויים המשקפים מגוון רחב של תחומים במטרה להביא לפריצות דרך מדעיות, טכנולוגיות ורפואיות וישפיעו על האנושות בכדור הארץ ואף מחוצה לו.

הצלחת הניסויים מאפשרת את שיווק המוצרים הנחקרים לתעשיית החלל העולמית. לצד הניסויים העביר סטיבה מהחלל פעילויות חינוכיות לילדים ולבני נוער בישראל. בשבוע בו שהה בתחנת החלל הבין-לאומית נשבר שיא של כל הזמנים בביצוע ניסויים ופעולות בתחנת החלל.

חברת ליגרף

ליגרף המתמחה בדפוס שילוט וחותמות מעמידה לרשות לקוחותיה מעטפת שלמה של פתרונות דפוס והפקת חומרי דפוס, תחת קורת גג אחת בסטנדרטים גבוהים של איכות על ידי שימוש בציוד חדיש ומתקדם בתחום הדפוס, השילוט מודולרי ודיגיטלי, מדבקות למגוון מטרות, כל סוגי חותמות ומוצרי דפוס נוספים. הצוות המועסק בליגרף הוא צוות מיומן ומקצועי אשר מסייע ללקוחות לעשות את הבחירות הנכונות והמתאימות ביותר.

צרו קשר לייעוץ והצעות מחיר

במחר רחב של צבעים - צרו קשר