הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות בתל אביב

מגוון מוצרי דפוס עומדים לרשותנו, ומאפשרים לנו להפיק תוצרים נהדרים, מבחינת מראה ומבחינת העמידות. אחד התחומים שמציעים שלל פתרונות הוא תחום הדפסת מדבקות בעיצוב אישי. הדפסה על מדבקה הינה פתרון מעולה שמאפשר לנו לקבל תוצר מודפס שניתן להצמיד אותו בקלות על משטחים שונים, וליהנות מתוצאה מדויקת, אסתטית ותואמת לתוכניות שלנו. יש מגוון פתרונות הדפסה על מדבקות, בהתאם צורך, למאפייני השימוש ולעמידות הנדרשת.

סוגי הדפסות של מדבקות

החלטתם לבצע הדפסת מדבקות בעיצוב אישי? עומדות בפניכם מספר אופציות מומלצות, טובות ואיכותיות. לכל פתרון יש מאפיינים והתאמה לצרכים אחרים:

האופציה המוכרת והבסיסית שמאפשרת לנו להדפיס עיצוב על גבי מדבקת נייר. המדבקה יכולה להיות בגדלים שונים ולהתאים למגוון מטרות. קל ונוח להסיר את המדבקה מהניר ולהדביק אותה על המקום הרצוי לנו. יש לציין כי ניתן לבצע הדפסות על מדבקות ניר ברמות איכות שונות, זאת בהתאם לצורך ולמטרה. עובי המדבקה ואיכות הצבעים משליכים על התוצר.

אופציה זמינה נוספת היא מדבקות בגליל. כאן מדובר על אופציה מתקדמת יותר שמאפשרת לנו להפיק גליל מדבקות בעיצוב אישי. הגליל יכול לכלול מדבקות בצורות שונות ובגדלים שונים. גליל מדבקות הוא פתרון יעיל ונוח לשימוש, ועשוי לשרת למגוון מטרות. בבתי עסק, ארגונים ומוסדות.

חלון הראווה נועד לספר על העסק לפני שהם נכנסים. את המראה של החלון ניתן לשדרג באמצעות מדבקות ויניל ושעליהן לכתוב את תחום הפעילות, ייחודיות, שעות פתיחה וכו’ וכך לספק מידע בסיסי על העסק. מדובר במדבקות ויניל מעוצבות בחיתוך צורני שכוללות את הלוגו של העסק וכן כל מידע נוסף שבעל העסק מעוניין להציג.

ויניל הוא חומר חדשני שמגלה עמידות ויציבות בתנאים משתנים של שמש וגשם. המדבקה מתאימה למגוון מטרות ושימושים. כמו שילוט חוץ, הדבקה על חלונות וכדומה. ניתן לבצע הדפסת מדבקות בעיצוב אישי על ויניל בשלל גדלים בהתאם לצורך ולמטרה.

מחפשים למתג את העסק ולשווק אותו? הדפסת מדבקות בעיצוב אישי בליגרף היא דרך מצוינת! צרו איתנו קשרת או מלאו את הטבלה.

מוצרים נוספים