הדפסת מדבקות ויניל

מדבקה עמידה בתנאי חוץ(גשם ושמש) להדבקה על מגוון חומרים. ניתן לייצר את המדבקה בכל גודל שנדרש

מדבקות בגיליון
מדבקות בגיליון

תוכן עניינים

מדבקות הן דרך מצוינת למיתוג וכדי שיחזיקו לאורך זמן מומלץ להדפיס אותן על חומר עמיד במיוחד. מדבקות ויניל הן מדבקות עמידות במיוחד גם בתנאי חוץ. הדפסת מדבקות ויניל הן אחת ההתמחויות שלנו בליגרף. אצלנו תוכלו לקבל מדבקות מעוצבות וצבעוניות בשלל צבעים ועיצובים להדבקה בכל מקום שתרצו. אנו עובדים עם מכשור חדשני ביותר שישנו בתחום כך שאיכות ההדפסה היא מעולה.

מה זה בדיוק ויניל?

ויניל מוכר מאוד בתור PVC. זהו פולימר (חומר פלסטי) שמשתמשים בו למגוון שימושים, ביניהם: תקליטים (תקליטי ויניל למי שזוכר…), כרטיסי אשראי וגם כחומר לציפוי פנימי של צינורות. המשותף לכל אלה הוא שחיקה רבה שלהם ולכן עלה הצורך שיהיו עשויים מחומר עמיד במיוחד. הויניל עונה בדיוק על הדרישה משל חומר עמיד מאוד לתנאים סביבתיים שונים.

לצורך מה מדפיסים מדבקות ויניל?

 הדפסת מדבקות היא דרך מצוינת למיתוג ולפרסום על ידי הדבקתן על שמשת הרכב למשל או על חלון החנות. הן יכולות לשמש לעיצוב הבית או המשרד. ניתן להדביק מדבקות ויניל גדולות על דלת הזכוכית של המשרד כדי להבליט את שם החברה. בבית ניתן להדביק אותן במקומות שונים, בין אם זה חדר הילדים, הסלון, המטבח או האמבטיה. אמנם מדבקות ויניל הן עמידות מאוד אך בניגוד למדבקות נייר הן גם יכולות להיות מוסרות בקלות מבלי להשאיר שאריות. לכן הן גם משמשות לסימון מוצרים, מחירים וכו’.

הדפסת מדבקות ויניל - יתרונות

למדבקות ויניל יש מספר יתרונות בולטים על פני מדבקות אחרות, מרביתם נובעים מחוזקת הויניל עצמו. כשאתם רוכשים גלילי מדבקות ויניל אתם יכולים להיות רגועים שכל מדבקה ומדבקה תוכל לשרוד את מזג האוויר הישראלי. בעלי עסקים רבים בוחרים להשתמש במדבקות אלו לתלייה מחוץ לעסק, משום שהן יכולות להחזיק מעמד גם בשמש חזקה או בגשם שוטף. בנוסף, קל להדביק אותן על מגוון רחב של חומרים, מה שמקל מאוד את העבודה איתן. יתרון נוסף של מדבקות ויניל הוא האלסטיות שלהן. תכונה זו מאפשרת לנו לייצר אותן במגוון רחב של גדלים וצורות ולוודא שהמדבקה שלכם היא הכי מיוחדת שיש.

חיתוך מדבקות ויניל

חיתוך מדבקות ויניל היא פעולה די פשוטה שמתאפשרת בזכות הגמישות וקלות העבודה של החומר עצמו והכלים החדשניים העומדים לרשותנו בעבודה. לא מעט אנשים בוחרים להתפרע ולאתגר אותנו עם צורות מיוחדות שלא רואים בכל יום, ואנחנו שמחים לעמוד בכל משימה חדשה וגם להצליח בה.

האם ניתן להדפיס מדבקות ויניל אותיות?

כן. אם רוצים להרכיב את שם העסק או שם הילד אם מדובר במדבקות לחדר הילדים ניתן לעשות זאת. באמצעות מכשור חדשני ביותר אצלנו בליגרף תוכלו להדפיס מדבקות בכל צורה שתרצו. 

האם מדבקות ויניל מתאימות להדבקה בחוץ?

כן. מדבקות ויניל עשויות מחומר פלסטי ולכן הן עמידות גם בתנאי חוץ. בניגוד למדבקות נייר שלא יחזיקו מעמד בתנאי חוץ, מדבקות ויניל מתאימות לתנאים אלה, כולל גשם וגם שמש. לכן, הדפסת מדבקות ויניל היא משתלמת ונעשית פעם אחת לאורך זמן. גם אם תדביקו את המדבקה על צידו החיצוני של חלון הראווה בחנות, היא תחזיק זמן ממושך. כך גם אם תהיה מודבקת על השמשה האחורית ברכב.

ניתן לבחור חיתוך מדבקות בהתאמה אישית?

כן, ניתן לעצב את המדבקות בכל צורה שתרצו באופן דיגיטלי ולהדפיס. כיוון שהכל נעשה בצורה ממוחשבת ניתן לבחור מן האינטרנט כל תמונה ובאמצעות חיתוך לייזר לחתוך את המדבקה כך שתהיה בצורת ההדפס. 

איך בוחרים מקום להדפסת המדבקות?

המדבקות אמורות להחזיק לאורך זמן וגם שיהיו בולטות עם הדפס ברור. לכן, אל תבחרו כל בית דפוס שמציע לכם הצעה במחיר זול. חשוב שבית הדפוס יהיה מקצועי מאוד, שההדפסה תתבצע במכונות חדישות המספקות תוצאות מעולות. למדפיס צריך להיות ניסיון רב בטכניקה, כולל בחיתוך מדויק. מעבר לכך בחרו מקום עם תודעת לשירות גבוהה שיספק שירות אדיב, מקצועי ומהיר.

 

אנחנו ב”ליגרף” מציעים ללקוחות שלנו הוא שירות הדפסת מדבקות ויניל בעיצוב אישי, גם במקרים בהם יש צורך בגלילי מדבקות ויניל. באמצעות מכונות ייעודיות וטכנולוגיות מתקדמות אנחנו יכולים להדפיס על גלילי מדבקות הויניל העמידים שלנו מגוון רחב של עיצובים, ציורים, טקסטים או כל פיסת תוכן אחר שתרצו. בעזרת מכונת חיתוך מדבקות הויניל שלנו, נוכל לחתוך את המדבקה ולעצב אותה כך שהיא תקלע בדיוק לטעמכם ולמסר שאתם רוצים להעביר.

מעוניינים למתג את העסק ולשווק אותו?

הדפסת מדבקות ויניל אצלנו בליגרף היא דרך מצוינת!

צרו איתנו קשר בשיחה טלפונית או מלאו את הטבלה.