מדבקות לחלון ראווה

מדבקות לחלון ראווה

מדבקת ויניל עמידה בחיתוך צורני של לוגו\כיתוב אשר ניתנת להדבקה על חלון ראווה,פתרון מעולה לפרסום מבצעים ולשדרוג נראות חלון הראווה.

 

מהי המטרה של הדפסת מדבקות לחלון ראווה?

יש כמה וכמה מטרות לכל הדפסה של מדבקות לחלון ראווה. אנחנו מוצאים מדבקות הכוונה על חלונות ויש גם מדבקות מתבקשות של אזהרה מפני הזכוכית הנקייה שקשה להבחין בה לפעמים, כדי למנוע תאונות. מדבקות אחרות נושאות סלוגנים ולוגו כפרסום מתחייב כדי להבין באיזו חנות אנחנו נמצאים ומה מוכרים בה. חברות מותגים רבות גאות להרשות את השימוש במדבקות הלוגו שלהן כדי לפרסם חנויות שבהן אפשר למצוא את המוצרים שלהן.

לצורך מיתוג, פרסום, תקופת סיילים או אפילו למידע כמו מספר טלפון או שעות פעילות, מדבקות לחלון ראווה יעשה לכם את העבודה בעיצוב יפה ובהתאמה אישית.

באמצעות הדפסת מדבקות לחלון ראווה ניתן ליהנות מיתרון נוסף – יצירת פרטיות, שכן המדבקה יכולה לייצר הצללה ולאפשר לנמצאים בתוך העסק ליהנות מדיסקרטיות, בצורה זו ניתן בקלות ובאלגנטיות לשמור על פרטיותם של הנמצאים בחלל העסק, כאשר הנמצאים בחוץ אינם יכולים לראות מה מתרחש בפנים.

ייצור מדבקות לחלון ראווה

על ייצור איכותי של מדבקות לא מתפשרים לעולם משום שזאת הדרך להראות שאכפת לכם גם מהנראות שלכם כמו גם מהלקוחות שנעזרים במידע על המדבקות. מדבקות ויניל עמידות שמיוצרות בחיתוך מדויק ובעיצוב מושקע הן עדיפות על פני כל מדבקה שלא הושקע בה מאמץ ומחשבה כזאת. החומרים העמידים גם מבטיחים שההוצאה שלכן על מדבקה כזאת תחזיק מעמד בדיוק כמו העמידות שלה בפני פגעי הזמן וזה לא פחות חשוב למי שרוצה לקבל תמורה בעד השקעה.

 

מדבקות עגולות לחלון ראווה

מדבקות יכולות להגיע בכמה צורות והנפוצות בהן הן מרובעות או עגולות. לעגולות יש אפשרויות יותר מגוונות לעיצוב ואפשר לחתוך אותן גם לפי צורות ופורמטים מעניים. הן משמשות גם לפרסום של מוצרים שונים ושירותים ואפשר למצוא אותן בגדלים שמתאימים לכם בכל חנות על כל חלון או דלת זכוכית. הגיוון בהן יכול להמציא שדרוגים מופלאים בצבעים ובעיצובים המיוחדים שלהן.

מדבקות לחלון ראווה קל לתחזק

קל לתחזק מדבקות כאלה משום שלא צריך יותר מאשר לנגב במטלית והן גם אינן נשחקות בגלל זה. קל להדביק אותן וגם קל להסיר, אבל זה לא אומר שהן לא נצמדות היטב ועושות את העבודה שלהן לאורך זמן. לכן עדיף לבחור מדבקות איכותיות שאינן מתקלפות או מתקמטות וקל להדביק אותן בכל פעם שתרצו להחליף את המסר שעליהן.