מדבקות נייר

מדבקות נייר

מדבקות מודפסות על נייר דביק, פתרון זול יחסית למיתוג מוצרים שאין חשש שיירטבו.

המדבקות מיוצרות במגוון גדלים ובכל כמות.

האם יש כמויות מינימום להזמנה?

הכמות תלויה במה שנחוץ לכם ולכן, אפשר להזמין מדבקות נייר בכל כמות. עם זאת, ברור שכמויות גדולות משפיעות על מחיר ההדפסה. חשוב לדעת שמדבקות נייר הן זולות יחסית ולכן נוח יותר להזמין מהן כשמדובר בשימוש לטווח קצר ומזדמן.

עד כמה המדבקות נייר עמידות ולא נקרעות?

כל החומרים שמהם מייצרים את המדבקות הם חומרים איכותיים שעומדים בכל תקן מחמיר כדי להבטיח את אורך החיים שלהם ואת העמידות שלהם בכל מקום. גם מדבקות נייר הן כאלה, אם כי זולות יותר ממדבקות אחרות.

האם אתם מוגבלים בסוג המדבקות?

לא. אנחנו מדפיסים מדבקות נייר מסוגים שונים לפי צורכי הלקוח, כך שהן מתאימות גם ללקוחות מסחריים וגם למגזר הציבורי, גם לעסקים קטנים וגם לגדולים. לא רק עם כיתוב. מכיוון שהמדבקות מיועדות לכל מטרה אפשר להדפיס גם לוגו בצבעים, סלוגנים וגם סמלים ואיורים. אנחנו ממליצים לפעול לפי ההנחיות הגרפיות שלנו בהכנת הקובץ הנכון. אפשר להזמין מדבקות מט, כרום ומבריק.

הדפסת מדבקות נייר

כמעט אין עסק במדינת ישראל שלא משתמש במדבקות נייר. בכל זאת, מדובר במוצר קל ונוח לשימוש שניתן להיעזר בו לביצוע מגוון רחב של משימות. עם זאת, יש עדיין לא מעט בעלי עסקים שלא מודעים לכל היתרונות של מדבקות הנייר ולא מבינים את היתרונות הרבים של ההשקעה בהן. על מנת לוודא ששום עסק לא מפספס את המוצר החשוב הזה, הכנו עבורכם מאמר קצר שיסכם את כל היתרונות של מדבקות נייר.

הדפסה מהירה ואיכותית

הדפסת מדבקות נייר אולי נשמעת כמו מלאכה ארוכה או מורכבת, אבל האמת היא שהטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו לבצע את המשימה במהירות וביעילות. על מנת לקבל את המוצר הטוב ביותר, אנחנו עושים שימוש במכונות הדפסה מתקדמות שיודעות להדפיס את העיצוב והדוגמאות המבוקשים על הנייר באופן ישיר ואיכותי.

נייר הוא חומר שמקבל בברכה צבעים וחומרי הדפסה, כך שהסיכויים שתהליכי ההדפסה ישתבשו הם קטנים במיוחד. הטכנולוגיה המתקדמת של המכונות מאפשרת לנו להדפיס כמות גדולה של מדבקות בזמן קצר יחסית ולהעניק ללקוחות שלנו את התוצרים במהירות.

עיצוב והתאמה אישית

כשזה מגיע לשיווק, מיתוג ואפילו הכוונה לעסק מסוים, חשוב לשמור על השפה העיצובית של העסק. פעמים רבות, השלטים והמדבקות הם הדבר הראשון שהלקוחות רואים כשהם מגיעים לעסק, לכן חשוב לוודא שהם רואים את המסר שאתם רוצים להעביר. זוהי הסיבה שעסקים רבים בישראל בוחרים לעצב מדבקות נייר עבור העסק שלהם ולהשתמש בהם בצורות שונות: מדבקות תיוק בתוך העסק, מדבקות גדולות שמפנות אל החדרים השונים, מדבקות מוצרים ועוד שימושים שונים ומגוונים. היצירתיות לא יודעת גבולות כשזה מגיע למדבקות נייר, ואנחנו מעודדים אתכם לזרום עם הדמיון והמחשבות שלכם.

מחירים נוחים לכל כיס

אחד הפקטורים שמושך בעלי עסקים רבים להדפיס מדבקות נייר מעוצבות עבור העסק שלהם הוא מחירן הנוח של המדבקות האלו. בשונה מסוגי מדבקות אחרות בשוק, מחירן של מדבקות הנייר הוא נמוך ונותן תמורה מרבית עבור הכסף שהושקע בהן. לא משנה אם ביצעתם הזמנה גדולה של אלפי מדבקות או הזמנה קטנה יחסית – הדפסת מדבקות נייר תמיד תהיה בחירה משתלמת.

שימוש קל ומידי

לאחר שביצעתם הדפסת מדבקות נייר שמתאימות לכם בדיוק, כל מה שנותר לכם לעשות זה להתחיל ולהשתמש בהן. יתרון בולט של מדבקות אלו הוא קלות השימוש שלהן. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להפריד את המדבקה מהדף התחתון שלה, להצמיד אותה אל המשטח הרצוי – וזה הכל.

אנחנו בליגרף שמחים להציע לכל אחד ואחת שירות הדפסות מדבקות נייר מקצועי ואישי שיעזור לכם להעביר את המסר שלכם בצורה ברורה. במידה ואתם רוצים לקבל פרטים נוספים והצעת מחיר, אנחנו מזמינים אתכם למלא את הטופס שנמצא מטה או ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון שלנו: 073-7819900.