חותמות תאריכונים

חותמות

חותמות עם גלגלת תאריכון או מספרון ניתן לשינוי ידני. תאריכונים עם אפשרות להוספת מלל.

 

חותמת תאריכון

אם זרם קבוע של ניירת עובר דרך שולחן העבודה שלכם מדי יום ביומו, חותמת תאריכון צריכה להיות חלק בלתי נפרד מארסנל הציוד המשרדי שלכם. חותמת איכותית ומקצועית מציעה לכם את הדרך הקלה ביותר לסמן ניירת על בסיס יומיומי כמו למשל: קבלות, חשבוניות, מרשמים, מלאי ורכש וכדומה. חותמת לא רק תעזור לכם להתייעל במידה רבה עם משימות שחוזרות על עצמן, אלא שהיא גם יכולה להוסיף נופך מקצועי ומרשים לכל המסמכים שיוצאים מהמשרד. לכן היא מוצר חובה של ממש.

 

מה כדאי לדעת על חותמת תאריכון?

חותמת תאריכון נמצאת בשימוש יומיומי קבוע, לכן עליכם לוודא שהדגם שתבחרו יהיה איכותי על מנת שישמש אתכם לאורך זמן, על כל חלקיו, שצריכים להיות עמידים וחזקים מספקים כדי לעמוד בשימוש תדיר כל כך. בנוסף לעמידות, עליכם לוודא שהחותמת תהיה קריאה, שגלגלת המספרון תציע תאריך עתידי רחוק ככל האפשר, שהחותמת תהיה נוחה לאחיזה, שיהיה אפשר להוסיף מלל אם תרצו בכך, שמנגנון הגלגלת יהיה פשוט לתפעול אך גם מאובטח ושצבע הדיו יתאים.

 

למי כדאי להשתמש בחותמת תאריכון?

אם אתם הבעלים של עסק, או עובדים בעסק, חותמות תאריכון יכולות לעזור לכם להתייעל במידה רבה, במיוחד אם אתם נוהגים לחתום על מסמכים רבים בכל יום עבודה. אנשים שעובדים הרבה עם חשבוניות או קבלות, יוכלו להיעזר בחותמות, כי הן יגרמו להם לעבוד מהר יותר. גם בקופות חולים, במשרדים או במחסנים, ניתן להשתמש בחותמת שתקל על העבודה, אך גם תגרום לכל הניירת להיראות אמינה ומקצועית יותר.

 

האם אפשר לרכוש חותמת תאריך בכמות גדולה בליגרף?

בהחלט כן. אם אתם רוצים לקנות בצורה מרוכזות חותמות תאריכון לכל יושבי המשרד כדי לייעל את עבודתם ולחסוך להם זמן יקר, קל וחומר לשדר מקצועיות גבוהה יותר, בליגרף תוכלו להזמין כמות גדולה של חותמות עם גלגלת תאריכון או עם מספרון שניתן לשינוי באופן ידני. בנוסף אצלנו תוכלו להזמין גם תאריכונים עם מלל, לבחור את צבע הדיו ופשוט לבחור את הכמות הדרושה לכם.

 

לקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר, או קבלו הצעת מחיר ישירות דרך הטבלה באתר בכמה צעדים פשוטים ונחזור אליכם! הזינו את פרטי העסק ואת כל המידע לגבי סוג החותמות שאתם רוצים, שגרו אלינו ואנו נדאג לשלוח אותן אליכם במהירות האפשרית.