תיק צד קנבס

הדפסה על תיק קנבס

הדפסה ללא הגבלת צבע על תיק קנבס איכותי, ניתן להדפיס על שני צידי התיק

 

תיק צד קנבס

צפיפות גבוהה והתאמה למגוון רחב של סחיבות הופכים תיקי צד קנבס לפתרון אידיאלי עבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. הקנבס הוא חומר גלם עמיד, נוח והיגייני וניתן להשיג אותו כיום בשלל צבעים וגוונים. מעבר לכך, תיק צד קנבס אמין ועמיד לשנים רבות ולכן הוא נחשב להשקעה משתלמת. אם מוסיפים למשוואה את העובדה שמדובר בתיק נוח שמתאים גם ללימודים וגם לעבודה, מקבלים תשובה לשאלה איך הכי נכוח ונכון לסחוב ציוד אישי.

השאלה המתבקשת היא כיצד בוחרים תיק צד קנבס ועל מה כדאי לשים דגש. הנה למשל כמה נקודות מרכזיות בהקשר הזה והאופן שבו הן באות לידי ביטוי:

  • א. חלוקת תאים – הסוד של בחירת תיק מכל סוג היא להתאים אותו לאופי השימוש. תיקי קנבס לדוגמא מגיעים עם תאים שיכולים להיות מחולקים באופן שונה, אבל לכל אחד ואחת מאיתנו צרכים אחרים. לכן בוחרים את התיק לפי המיקום של התא הכי גדול, שאר התאים שיש בחוץ או בפנים, מספר התאים עם או בלי רוכסן וכן הלאה.
  • ב. עיצוב – תיקי צד קנבס יכולים ללוות אותנו כל היום ובכל שעה. בשביל שהעיצוב שלהם יתאים לבגדים ולאביזרים שאנחנו לובשים, כדאי להשוות ביניהם על פי סגנונות מסוימים. באופן עקרוני, אפשר לבחור בין קטגוריות של תיקי צד קנבס בעיצוב מודרני, וינטאג’, קלאסי ועוד.
  • ג. מחיר – כמובן שחשוב להביא בחשבון גם את העלות של תיקי צד קנבס. המחיר של התיק לא בהכרח מעיד על האיכות שלו, אבל הוא כן עשוי להשפיע על מסגרת התקציב שלנו. בנוסף, רצוי להשוות בין התיקים הקיימים בקטלוג של ליגרף אל בע”מ וללכת על בטוח עם דגמים איכותיים במבצעים משתלמים.

תיק צד קנבס של ליגרף בע"מ

הפריטים בקטלוג של ליגרף בע”מ נבחרו בקפידה והושקעה בהם מחשבה רבה. אם תמיד רצית תיק צד קנבס ולא ידעת איפה להשיג אותו, אנו כאן עבורך. כעת, כל שנותר הוא לגלוש באתר הרשמי של ליגרף בע”מ ולבצע הזמנה נוחה עד הבית.