מוצרי דפוס

הדפסות הם חלק מהחיים שלנו. מוצרי דפוס מלווים אותנו בתהליכים שונים ובשלל הזדמנויות. חשוב לדעת כי יש פתרונות מתקדמים ויעילים, ומענה איכותי ומתאים לכל צורך בפניו אנו עומדים.

מגוון מוצרי דפוס - בהתאם לצרכי הלקוח

פנקסי חשבוניות

כל בעל עסק מפיק קבלות כנגד כל תשלום שהוא מקבל. יש אופציות שונות להפיק את הקבלות. אך מסתבר שהאופציה הוותיקה והמוכרת עדיין רלוונטית גם בעידן הדיגיטלי. הדפסת פנקסי חשבוניות וקבלות היא דרך נוחה ומומלצת למי שמגיש קבלות פיסיות מודפסות על נייר. הפנקס כולל את הלוגו של בית העסק על כל קבלה וקבלה, וכך בעל העסק יכול להגיש קבלה רשמית וחוקית לכל לקוח בהתאם לתשלום שבוצע.

הזמנות לחתונה

חתונה בקרוב? אירוע גדול ומוזמנים שאתם רוצים להזמין בהזמנה רשמית? הזמנות לחתונה הם מוצר מודפס ומעוצב שיכול לכלול השבחות דפוס מגוונות. המטרה הינה להזמין באופן מכובד את האורחים, ולהרשים עם הזמנה שתואמת את הקונספט של האירוע אליו אתם מזמינים אותם.

פולדרים

בין אם אתם נערכים לכנס מקצועי ובין אם מדובר על מוצר קד"מ, פולדרים מודפסים הם דרך טובה להביע מסרים, למצב את העסק או את המוסד, ויחד עם זאת לאפשר לכל משתתף לארגן את הניירת וגם לרשום לעצמו פרטים חשובים במהלך הכנס או לאחריו.

נייר מכתבים

כדי לכתוב מכתב רשמי וממותג חשוב לבצע הדפסת נייר מכתבים. נייר המכתבים יכול לכלול לוגו של עסק, פתגם או כל עיצוב אישי אחר שאתם רוצים שיופיע על נייר המכתבים. למעשה נייר המכתבים הוא מוצרי דפוס שמשמש כמו בלנק שימושי שעליו ניתן לכתוב כל פניה, מכתב או ברכה.

מחברות ממותנגות

החלטתם לתת מחברת ממותגת כשי למשתתפים בכינוס? רוצים להפיק מחברות ממותגות מרשימות, איכותיות ויפות? גם מחברת ממותגת היא מוצר שניתן לבצע בדפוס. המיתוג יכלול התייחסות לכריכת המחברת וגם לדפים הפנימיים, הכול לפי הבחירה של הלקוח ולפי המטרה לשמה הוא מזמין הדפסת מחברות ממותגות.

פליירים

יש שלל אופציות לפרסום. אחת מהן היא הפצת פליירים שמכילים מסר שיווקי. הדפסת פליירים צריכה להיות איכותית ומרשימה, כדי שהפלייר אכן יצוד את העין ויעשה את העבודה. ניתן לבצע הדפסות פליירים בגדלים שונים בהתאם לכמות התוכן שתרצו להציג בו.

כרטיסי ביקור

כל בעל עסק נדרש להציג את עצמו ואת העשייה שלו, להכיר את הפעילות שלו מול גורמים מתעניינים, וגם להשאיר אצלם פרטים ליצירת קשר. כרטיס ביקור ממלא היטב את התפקיד הזה. אמנם מוצר וותיק ויש שיגידו גם מיושן. אך יחד עם זאת הוא ממלא תפקיד חשוב מאוד בייצור מעגל לקוחות והרחבתו.

 

צרו איתנו קשר בשיחה טלפונית או מלאו את הטבלה.

מוצרים נוספים