מחברות ממותגות

מחברות ממותגות

מיתוג מחברות עם הדפסת כריכה ואפשרות למיתוג הדפים הפנימיים.
ניתן לייצר מחברות בכריכת ספירלה גם בכמויות קטנות , ייצור מחברות עם כריכה קשה בכמויות גדולות ובגודל A4
בלבד

מחברות ממותגות

מחברת ממותגת יכולה להגביר את המוטיבציה של העובדים, לשמש בתור כלי לקידום מכירות, להפוך למתנה ללקוחות ותיקים ואף לעזור עם בידול מול המתחרים. עם זאת, מאוד חשוב למתג נכון את המחברת ובעיקר לדאוג שהיא תהיה איכותית

מיתוג הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הצמיחה וההתפתחות של בית העסק. עסק שלא ממתג את עצמו עלול להישאר מאחור, בעיקר על רקע התחרות הגלובאלית על תשומת הלב של הלקוחות. עם זאת, החדשות הטובות הן שיש כיום כלי מיתוג חדשים שלא היו קיימים בעבר. כלים אלו לא רק יעילים יותר, אלא גם זמינים ורלוונטיים עבור כל סוגי העסקים והחנויות.

היתרונות של הדפסת מחברות ממותגות

כיום לדוגמא ניתן לתאם הדפסת מחברות ממותגות מול בית דפוס מקצועי שמתמחה בכך. באמצעות מחברות ממותגות לעסקים משיגים יתרונות רבים וכדאי לנצל אותם באופן מיידי:

  1. הגברת מוטיבציה בקרב העובדים – מחברת ממותגת אישית היא לפעמים כל מה שעובד צריך על מנת להרגיש מחובר יותר לבית העסק. בטווח הבינוני והארוך, בית עסק שמחלק לעובדים שלו מחברות ממותגות יוצר אצלם תחושת מחויבות ומגביר את המוטיבציה שלהם. זו דרך מעולה להחזיר את ההשקעה ולהפוך את השירות של הדפסת מחברות ממותגות לחלק בלתי נפרד מהעסק.
  2. כלי לקידום מכירות – מחברות ממותגות לא חייבות להישאר רק בידי העובדים וניתן לחלק אותן גם ללקוחות. כאשר עושים את זה, הופכים את המחברת לכלי לקידום מכירות. המחברת היא פרסומת שהלקוחות יכולים גם להשתמש בה ולכן היא עומדת לרשותם לתקופה ארוכה.
  3. מתנה ומזכרת ללקוחות ותיקים – יותר ויותר בעלי עסקים מגלים כיום את הערך המוסף של הדפסת מחברות ממותגות בתור מתנה. אם למשל מקיימים אירוע עסקי ולא יודעים איזה מתנה לתת ללקוחות הוותיקים, אפשר לעשות את זה בקלות עם מחברות שיש עליהן את המיתוג של המוצר או השירות.
  4. בידול מול המתחרים – מחברות ממותגות לעסקים הן כלי יעיל לבידול מול המתחרים. המחברת היא אחד הדברים היחידים שבית העסק יכול להשתמש בו על מנת להשיג שתי מטרות בעת ובעונה אחת: גם לפרסם את עצמו וגם לתת ללקוחות ולעובדים אמצעי פונקציונאלי שעומד לרשותם על בסיס יום יומי.

המחברת היא כרטיס הביקור של העסק

הדבר החשוב ביותר לגבי הכנת מחברת ממותגת אישית הוא לתכנן נכון את העיצוב הגרפי. לא מספיק למשל לכתוב אינפורמציה על המחברת או לציין את השם של המוצר או השירות, כי צריך לזכור שמדובר בכרטיס הביקור של העסק. בעידן של היום אין לבעלי עסקים הזדמנות שנייה להשאיר רושם ראשוני חיובי, לכן גם את העיצוב הגרפי והתכנון של הדפסת מחברות ממותגות כדאי לבצע מול בית דפוס מיומן ומקצועי.

תיאום ציפיות במהלך הדפסת מחברות ממותגות

הסוד של מחברות ממותגות הוא לשתף פעולה עם בית הדפוס שאחראי על העיצוב הגרפי ועל ההדפסה. בשלב הראשון, מאפיינים את המחברת ומחליטים איזה סוג של מסר רוצים להעביר באמצעותה. בשלב השני, מסתכלים על דוגמאות ושואבים השראה. בשלב השלישי, מורידים לדפוס ומתאמים אספקה.

המומחים של ליגרף יודעים מה העסק שלך צריך

התייעצות קצרה עם המומחים של ליגרף בע”מ היא כרגע הצעד היחיד שמפריד בינך לבין מחברת ממותגת, איכותית וחדשה. אם חשוב לך שהעסק יעביר את המסר הנכון גם לעובדים וגם ללקוחות, כדאי לפנות אלינו בהקדם. אנו נמתג עבורך מחברות איכותיות עם עיצוב גרפי ברמה גבוהה ונספק לך אותן גם בלוח זמנים צפוף.