הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס

הדפסה איכותית על בד קנבס כותנה ומתיחה על מסגרת עץ.

הדפסה על קנבס הוא אחד מהשירותים המבוקשים ביותר שלנו, הן על ידי בעלי עסקים והן על ידי אנשים פרטיים. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של שנת 2023 אנחנו יכולים להציע שירותי הדפסה מתקדמת על קנבס שתגרום לכל תמונה להיראות מדהים גם בקנה מידה גדול. ועדיין, יש לא מעט אנשים שלא ממש מבינים את הקסם שמאחורי ההדפסה הזו. אז הפעם, החלטנו לקחת אתכם אל מאחורי הקלעים ולהסביר לכם כיצד הדפסת תמונות על קנבס מתרחשת. מוכנים לצאת לדרך.

הדפסה על קנבס – איך זה עובד?

הצעד הראשון בתהליך הדפסה על קנבס הוא בחירת התמונה או האימג’ שיהיה מודפס על התוצאה הסופית. לפני שאתם בוחרים את התמונה, חשוב שתבדקו שהיא צולמה באיכות טובה ושהיא איננה מטושטשת או אינה ברורה. לאחר שבחרתם את התמונה שאתם רוצים, אנחנו נתחיל בתהליך של פיתוח תמונה על קנבס. ראשית, נשתמש בתוכנת עריכה בכדי לדמות את התוצאה הסופית, כיצד הקנבס ייראה בסיום העבודה? לאחר שדאגנו שהתמונה תיראה נהדר, נוכל להתקדם הלאה.

לאחר מכן, הצוות המקצועי שלנו יכין את קובץ התמונה כך שהוא יתאים לדרישות של מכונת ההדפסה שלנו. אנשי המקצוע יתאימו את התמונה בצורה המיטבית אל הבד ויוודאו שהיא תמלא את כל הקנבס, מבלי שיהיו חלקים ריקים או מטושטשים. ברגע שזה מוכן, נוכל להתחיל בתהליך ההדפסה עצמו. ברשותנו מדפסות מיוחדות אשר יכולות להדפיס על הקנבס עצמו, מה שמוביל לתוצאות אסתטיות יותר בהשוואה לשיטות הדפסה אחרות.

כאשר המכונה תסיים להדפיס, נוציא את הקנבס ממנה ונצפה אותו בשכבת לכה איכותית שתגן על התוצר ותוודא שהוא יהיה עמיד גם במידה והוא יישאר במזג אוויר לא אידיאלי. לא ניתן להבחין בשכבת הלכה על גבי הקנבס משום שמדובר בלכה חלקה ואיכותית. עם זאת, כן חשוב לתת ללכה להתייבש כראוי בחלל מיוחד ואטום שימנע הידבקות של חלקיקים בלתי רצויים אליה.

הדפסת תמונות על קנבס -שימושים

הדפסת תמונות על קנבס משמשת אנשים רבים ברחבי האוכלוסייה, בין אם מדובר ברכישה מקצועית ובין אם ברכישה פרטית. לא מעט הורים ומשפחות שיקיריהם מסיימים קורס מפרך בצבא או חוזרים מטיול ארוך בחו”ל מתעניינים בשירות פיתוח תמונה על קנבס במטרה לקבל את פניהם בצורה מיוחדת ומרגשת. שימוש נוסף של הדפסה על קנבס הוא שימוש עסקי. משום שמדובר בחומר עמיד יחסית, שניתן לתלות אותו בחוץ מבלי לחשוש מנזקים שיגרמו לו בעקבות מזג האוויר, בעלי עסקים רבים בוחרים להשתמש דווקא בו במטרה לפרסם את העסק שלהם או למשוך אליהם לקוחות חדשים.

פיתוח תמונה על קנבס – מתנה מושלמת לאוהבים

לאחרונה, אנחנו נתקלים בתופעה חדשה, בה זוגות בוחרים להפתיע אחד את השני עם תמונות מודפסות על גבי קנבס. לא מעט מהם בוחרים למסגר את הקנבס ובכך להנות ממזכרת זוגית שתלווה אותם למשך שנים ארוכות. צרו קשר עם חברת ליגרף בע”מ עוד היום ונשמח לייעץ ולעמוד לשרותכם.