רקעים לצילומים

רקע לצילומים

הדפסה איכותית על נייר סינטטי עם גימור מט.
ניתן לשטיפה ומעולה לצילומים של מוצרים.

בעולם המדיה והטכנולוגיה המתקדם משלבים צילום באירועים שונים, צילום פרסומי של מוצרים וצילומי סטודיו ברקעים. הרקע יוצר את הקיר שנמצא מאחורי האובייקט המצולם. על רקעים לצילומים אתם מוזמנים לקראו במאמר שלפניכם.

הדפסת רקעים לצילומים

כל נוף או מקום מסוים יכולים להוות רקעים לצילומים. בין אם אלו צילומים של אירועים וכנסים, צילום אקססוריז, יצירות, מאפים ועוגות, מוצרי קוסמטיקה, תכשיטים, בובות, פרחים או צילום למטרות פרסום וקידום מכירות, צילומי הדרכה ותמונות אווירה.

כל דבר ניתן להדפיס על הרקע. לוגו של החברה, מותגים, סיסמאות ועוד. זהו למעשה הדפס דפוס דיגיטאלי אשר ניתן למקמו על קיר הצילום בכל גודל וצורה שרוצים. ההדפסה נעשית על נייר סינטטי בגימור מט שמתאים מאוד לצילומי מוצרים.

רקע לצילום נעשה על-גבי קיר צילום שעשוי מחומרי גלם כמו בד שמשונית או בד קנבס. הדפסת רקעים לצילומים נעשית בצורה ממוחשבת ומועברת לקובץ המפעיל את מכונת הדפוס הדיגיטאלית בפורמט רחב, כדי לקבל קיר מעוצב עם רזולוציה מיוחדת וחדה שתשמש כרקע לכל צילום שנדרש.

רקעים לצילומי מוצרים

רקעים לצילומי מוצרים מגיעים במגוון ענק של רקעים מקצועיים. רקעים מבד, מנייר, רקעים מתקפלים והמון צבעים לבחירה. בסטודיו לצילום מומלץ להחזיק מספר רקעים שישמשו תמונות רקע שונות בהתאם לסוגי הצילום.

איך לבחור את רקע הצילום?

הרקע הוא כאמור חיוני ביותר ליצירת האווירה בתמונה שמצלמים והוא חלק בלתי נפרד מהסיפור שהצילום מספר. נכון שהוא רק רקע אבל הוא עושה את ההבדל ונותן את הטון. בחירה לא נכונה של רקע עלולה לגרום לאובייקט המצולם להיבלע והוא לא יבלוט כמו שהוא צריך להיות. לכן בחירת הרקע צריכה להיות כזו המבליטה את מה שצריך לראות ומסתירה את מה שלא.

קיימים המון סוגים של רקעים לצילומים והאפשרויות הן כמעט בלתי נגמרות. למשל, רקעים בצבעים אחידים הקיימים כמעט בכל צבע ובכל גוון. הכי שימושי ופופולארי הוא הצבע הלבן. הלבן תמיד “מקפיץ” ומבליט מוצרים צבעוניים.

על רקע אחיד מומלץ לצלם לא רק כשהמוצרים הם צבעוניים אלא גם כשיש ריבוי אובייקטים ואלמנטים מצולמים. כך הרקע לא יוצר “רעש” בצילום.

וכמובן בנוסף לרקעים האחידים יש גם רקעים עם טקסטורות שונות. תרצו לצלם על רקע בטון? אין בעיה? קיר לבנים? הכל הולך. יש טקסטורות מגוונות כמו שיש, קורות עץ, שעם, כל מה שרוצים. בטקסטורה בוחרים להשתמש בהתאם לאופי הצילום. למשל אם רוצים לצלם מעמד לעציץ אפשר לעשות זאת על רקע טקסטורה של דשא. הירוק בעיניים מוסיף לאווירת הטבע והנוף.  ספר מתכונים אפשר לצלם על רקע טקסטורת שיש שמזכירה את השיש במטבח.

יש המון סוגים של רקעים לצילומים, שמשדרגים את הצילום ומוסיפים לו אוירה וסיפור.  צריך רק לבחור בהתאם לסוג הצילום, האווירה שרוצים ליצור והאובייקטים שמצלמים.