שילוט מודולרי

שילוט מודלרי

שילוט מעוצב עשוי אלמניום איכותי וחזק במיוחד כולל חזית שקף. מהודר וקל להרכבה. החלפת השלט הפנימי פשוט להפליא.

 

שלטים מודולריים

אנחנו מניחים שהמושג “שילוט מודולרי” לא אומר לכם יותר מדי, אבל מה אם נגיד לכם שמדובר בסוג שילוט שאתם פוגשים מדי יום ביומו? תחשבו על שלטי הכוונה למשרדים או בכניסה לעסקים – זהו שילוט מודולרי, שלט שאולי נראה פשוט, אך הוא מסייע לנו לבצע עבודה גדולה.

בשביל לתת לשילוט המודולרי את הכבוד המגיע לו, החלטנו לכתוב את המאמר הזה, בו נחשוף את כל המידע שחשוב להכיר על סוג שילוט זה, במיוחד אם אתם בעלי עסקים שרוצים לרענן את המראה של העסק ולהשוות לו אווירה רצינית ומקצועית הרבה יותר.

מהו שילוט מודולרי?

שילוט מודולרי הוא למעשה שילוט העשוי מסוג מיוחד וייעודי של אלומיניום. שילוט זה, שלרוב מורכב משילוב של אותו אלומיניום עם חזית שקופה, הם שלטים קלים לתחזוקה ואף להחלפה של כיתוב במקרה הצורך. בנוסף, יהיה פשוט לשלב אותו לצד שלטים נוספים, בזכות קלות העבודה עם החומר והטכנולוגיה המתקדמת שברשותנו.

מהם השימושים העיקריים של שילוטים מודולרים?

במרבית המקרים, בעלי עסקים משתמשים בשילוט מודולרי בכדי לכוון את הלקוחות שלהם. לא פעם נראה שלטים מודולרים הנושאים הוראות הכוונה בתוך בניין והפנייה לחדרים ספציפיים. למשל, בבניין משרדים שכולל משרדים של אנשים רבים ומגוונים, נוכל לראות שילוט מודולרי שיציג את שם המשרד, מי מנהל אותו ובאיזו קומה הוא נמצא.

לרוב, קהל היעד העיקרי של השילוט המודולרי הם בעלי עסקים, בעלי נכסים מושכרים, מוסדות מדינה, מבני סחר גדולים ועוד. למעשה, כל מי שרוצה להכווין את הקהל שלו, לעשות קצת סדר במבנה ולוודא שכולם מוצאים את מקומם בשלום יכולים להיעזר בשילוט מודולרי איכותי.

האם ההתקנה של שילוט מודולרי היא מאתגרת?

ממש לא! כידוע, אלומיניום הוא חומר די קל, מה שהופך את מרבית המוצרים המופקים ממנו לקלי משקל. כך גם בשילוט מודולרי. גם השלטים המודולרים הגדולים ביותר יהיו קלים יחסית בהשוואה לשלטים אחרים, מה שהופך את ההתקנה שלהם לקלה במיוחד. באמצעות קדיחה מדויקת בקיר ניתן לתלות את השילוט המודולרי בקלות וביעילות, מבלי לסכן את המתקינים או את איכות השלט.

היכן כדאי לתלות שילוטים מודולרים?

אחד היתרונות הגדולים של השילוט המודולרי הוא העמידות שלהם. החומרים החזקים שמהם מורכב השלט יוכלו להחזיק מעמד גם אם הם ייתלו מחוץ למבנה. ניתן לתלות שילוט מודולרי בכניסה למבנים, בכניסה לחדרים ספציפיים או בכניסה לבניין כולו. כמובן שניתן לתלות את השילוט גם בתור החדרים, ולהשתמש בהם כשלטי הכוונה למקומות חשובים. הציפוי השקוף שמותקן בחלקם הקדמי של השילוט יוודא שהוא לא נפגם גם בימים גשומים או חמים במיוחד.

האם ניתן להזמין שילוט מודולרי בעיצוב אישי?

בוודאי! שלטים מודולרים מודרנים מגיעים כיום במגוון עיצובים, צבעים וגדלים, כך שהבקשה להזמין שילוט מודולרי בעיצוב אישי היא בקשה פופולארית למדי. ניתן להזמין שילוט מודולרי שיאתגרו אותנו, הן בצורה, הן בצבע והן ברעיון. אם יש לכם רעיון מקורי שאתם רוצים להגשים על השלט שלכם – דברו איתנו. יחד ננסה להפוך את החלום שלכם למציאות ולהעניק לעסק שלכם את השילוט המודולרי שהכי מתאים לו.

אנחנו בליגרף מציעים ללקוחות שלנו ייצור והכנה מתקדמת של שילוט מודולרי חזק ועמיד במיוחד. הגיע הזמן לשבור את המראה השגרתי של השילוט, ולמשוך אליכם לקוחות חדשים באמצעות שילוט. מודולרי מעניין ובעל מראה מיוחד שימשוך את העין. במידה ויש לכם עוד שאלות או שאתם כבר יודעים מהו השלט שאתם רוצים להזמין, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם!