שלטי נגישות ברייל

שילוט ברייל

שילוט מונגש לעיוורים ובעלי לקויות ראייה ניתן להדפסה על מגוון חומרים כגון :פרספקס, PVC, מדבקות ועוד…

עובי הברייל כמתחייב בתקן.

שלטי נגישות ברייל לעיוורים ונכים

נגישות היא אחד הדברים החשובים שאנחנו כחברה יכולים להעניק לאנשים המתמודדים עם מוגבלויות: נכות, עיוורון, אוטיזם, מוגבלות פיזיות שונות ועוד. הנגשה של המרחב הציבורי יכולה לאפשר לכל אחד ואחת להתנהל בה בנוחות, מבלי שהשוני שלהם יפגע בתפקוד היומיומי. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות שלטי נגישות שונים. אם אתם לא מכירים את העולם של שלטי הנגישות, אנחנו מזמינים אתכם לקרוא.

שלטי נגישות

כשמם כן הם, שלטי נגישות הם שלטים שנועדו להנגיש את התוכן שלהם לאנשים בעלי מוגבלויות. במרבית המקרים, הביטוי “שלטי נגישות” מתייחסים לשלטי נגישות לנכים ושלטי נגישות ברייל. כל שלטי הנגישות עשויים מחומרים עמידים במיוחד, שיוכלו להחזיק מעמד גם בגשם או בשלג. ניתן לייצר את השלטים האלו ממגוון של חומרים כדוגמת פרספקס, PVC ועוד.

שלטי נגישות יכולים להגיע במגוון גדלים, צבעים וצורות – כל עוד הם מקיימים את המטרה הראשונית שלהם של הנגשת המידע למי שבאמת זקוק לו. במהלך העבודה על שלטי נגישות, אנחנו בודקים פעמים רבות כי תהליך הייצור והחומרים השונים לא פוגעים במסרים שהשלט מעביר וכי כל אחד ואחת שזקוק לכך יוכלו להיעזר בו במקרה הצורך.

שלטי נגישות לנכים

לרוב, כשאנחנו מדברים על שלטי נגישות לנכים, אנחנו מדברים על שילוט העשוי ממדבקות קיר שנועד לכוון את בעלי המוגבלויות לאזורים במבנה או במתחם שיעזרו להם להתנייד בקלות רבה יותר. פעמים רבות, נמצא שלטי נגישות לנכים בחניונים שמכווינים אותם אל מקומות חנייה מיועדים, שלטים שמפנים למעליות נגישות שהם יוכלו להשתמש בהם ועוד.

שלטי נגישות לנכים הם קלים להכנה, אינם שונים משלטים אחרים מבחינת מורכבות העבודה ויכולים להפוך את החיים של בעלי הנכות לקלים ונוחים הרבה יותר. חשוב לדעת כי ישנם תקנים כיום שמחייבים התקנת שלטי נגישות לנכים במקומות ציבוריים.

שלטי נגישות ברייל

שלטי נגישות ברייל הם למעשה שלטים סטנדרטיים שנוסף להם כתב ברייל, אותם יוכלו לקרוא אנשים עיוורים או אנשים המתמודדים עם בעיות מורכבות בראייה. שלטי הברייל נועדו לתת לאנשים עם בעיות ראייה להסתדר במרחב הציבורי באופן חופשי, ולוודא שהם מגיעים למקומות אליהם הם רוצים להגיע.

כדאי לדעת כי שלטי ברייל מחויבים בגודל ועובי כתב מסוים, שאמור להיות זהה בכל שלט נגיש. בעת ייצור שלטי נגישות ברייל, אנחנו מקדישים זמן לא מבוטל לגודל הכתב ומוודאים שהוא עומד בתקנים ומאפשר לכל אחד עם קשיי ראייה לקרוא אותו בקלות.  

 

אנחנו בחברת ליגרף שמחים להציע לקהל הלקוחות שלנו ייצור מקצועי ומהיר של שלטי נגישות לנכים ושלטי נגישות ברייל. משימת ההנגשה לכלל האוכלוסייה קרובה לליבנו, כך שנשמח לסייע לכל פרויקט בנושא. במידה ויש לכם שאלות או שאתם כבר רוצים לבצע הזמנה של שלטי נגישות, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון: 073-781-9900.