שמשונית

שמשונית

שמשונית הוא חומר אלסטי עמיד וגמיש מומלץ ביותר לשילוט חוץ במידות גדולות. ניתן להזמין עם טבעות ברזל לתלייה קלה.

שמשונית שילוט לעסקים

סביר להניח שראיתם שילוט שמשונית כבר מספר פעמים בחיים. לא מעט חברות בוחרות להשתמש בהם לצרכי פרסום, קידום עצמי, הכוונה לעסק ולעוד מגוון שימושים נוספים, אבל האם אי פעם חשבתם להשתמש בהם גם עבור העסק שלכם? אם התשובה היא כן, כדאי לכם להמשיך לקרוא ולגלות כמה פרטים חשובים על שמשונית שילוט לעסקים.

מה זה שמשונית?

שמשונית היא למעשה סוג של ברנזט, בד מיוחד וחזק למדי, שאחד המאפיינים הבולטים שלו הוא רמת האטימות שלו, שהיא תוצר לוואי של התהליך הייצור הייחודי. גם כאשר השמשונית מגיעה בצבע לבן, היא נותנת אטומה, מה שהופך את הבחירה בה לאידיאלית במידה ורוצים להדפיס עליה תוכן כלשהו. השמשונית היא עמידה מאוד, הן לגשם והן לרוח, וחיי המדף שלה ארוכים במיוחד.

מה ההבדל בין בד שמשונית ליריעת שמשונית?

אין כל הבדל בין בד שמשונית ליריעת שמשונית, מלבד הצורה והגודל. כשאנחנו מדברים על יריעת שמשונית לרוב נדבר על יריעה בעלת גודל מסוים וידוע מראש. כשאנחנו מדברים על בד שמשונית אנחנו מדברים על חומר הגלם, גליל בד שיכול להתפרש על פני עשרות מטרים. במידה ואתם מתעניינים בשילוט שמשונית לעסקים, אתם תזדקקו לבד שמשונית בכדי לייצר יריעת שמשונית משלכם.

האם אפשר להזמין שמשונית לפי מידה?

בוודאי! כמו כל סוג בד אחר שקיים היום בשוק, גם את השמשונית ניתן להזמין לפי מידה. בד השמשונית משווק לנו כגלילים גדולים במיוחד, אותם אנחנו יכולים לחתוך ולעצב בהתאם לדרישת הלקוח. אם אתם כבר יודעים מהם מדדי האורך והרוחב שלהם אתם זקוקים – נהדר! כל מה שאתם צריכים לעשות זה להעביר לנו את הממדים ונוכל להתחיל בעבודה.

הדפסת שלטים שמשונית – למה זה משתלם?

יש סיבה לכך שבעלי עסקים רבים בוחרים לבצע הדפסת שלטי שמשונית עבור העסקים שלהם. מעבר לעמידות יוצאת הדופן של הבד, הדפסת שלטים שמשונית יכולה להיות השקעה בטוחה עבור העסק שלכם. ההדפסה מתבצעת ישירות על הבד וללא הדבקה, כך שהמסר יהיה מחובר לשמשונית ברמה הגבוהה ביותר.

הדבר מוביל לכך שדהיית הכתוב הופכת לנדירה במיוחד, ויריעת השמשונית תוכל להמשיך ולעבוד בשבילכם לאורך זמן רב. בנוסף, ניתן להשתמש בבד שמשונית להעברת כל מסר שתרצו, לעצב אותו לפי רצונכם ולדאוג שהוא יעבוד בשבילכם למשך כל ימות השנה. בנוסף, העלות של הדפסת שלטי שמשונית לרוב תהיה זולה יותר מהדפסה על בדים אחרים שנמצאים בשוק.

אנחנו בליגרף מציעים שירותי הדפסה על בד שמשונית שיתאים לכל עסק בישראל. אנחנו מקפידים על עבודה עם בד השמשונית העמיד והחזק ביותר, על מנת שתוכלו להשתמש בו לאורך זמן. במידה ויש לכם שאלות או שאתם כבר רוצים לבצע הזמנה עבור העסק שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון: 073-781-9900.